FAQ/Pomoc

Najczęstsze pytania:
Nie pamiętam loginu/hasła
Mój login / hasło jest nieważne
Jaka jest różnica między członkami bezpłatnymi a płatnymi?
Typy subskrypcji strony
Jak mogę wyłączyć automatyczne odnawianie?
Jak mogę zmienić mój adres e-mail?
Jak mogę usunąć swój profil?

O stronie
O firmie
Ustawa o ochronie danych
Bezpieczeństwo strony
Jak weryfikowani są członkowie serwisu?
Polityka promocji

Właściwości Strony
Wyszukiwanie
Wyszukiwanie zaawansowane
Przeglądaj
Nowi członkowie
Najnowsze Drugie Połówki
Członkowie Online
Profile VIP
Goście
Znajomi
Zablokowani
Czat
Mail
Flirt

Twój profil
Przydatne wskazówki przy tworzeniu profilu
Czy mój profil jest cenzurowany?
Jak długo trwa zatwierdzenie mojego profilu?
Kiedy będę widoczny w rezultatach wyszukiwania?
Jak dokonać zmian w profilu?
Jak mogę załadować moje wideo?
Jak mogę przesłać moje zdjęcie?
Czy mogę ograniczyć dostęp do moich zdjęć i wideo?

Jak mogę uzyskać profil typu VIP?
Jak mogę przerwać notyfikacje mailowe do zewnętrznych skrzynek?
Jak mogę zmienić mój adres mailowy?
Jak działa opcja "Wyślij profil do znajomych" ?
Jak mogę zmienić moje hasło?
Jak mogę usunąć mój profil?
Wskazówki bezpieczeństwa

Subskrypcja członkostwa
Jaka jest różnica między darmowym członkiem a użytkownikiem Premium?
Jak mogę uzyskać bezpłatnie członkostwo Premium lub VIP?
Jakie są korzyści z posiadania profile typu VIP?
Jak długo trwa aktywowanie członkostwa?
Jak wstrzymać płatność cykliczną?
Mój login/hasło nie działa
Jak można skontaktować się z zespołem Obsługi Klienta?
Co zrobić, jeśli mam problem techniczny ze stroną?
Dlaczego moje konto zostało usunięte?

O stronie

O firmie

Kinky-Personals.com jest częścią największej sieci randkowej o nazwie Dating Factory. Nasz system łączy w sobie wieloletnie doświadczenie w biznesie randkowym online i najnowsze technologie, aby stworzyć bezpieczne, przyjemne i łatwe w użyciu strony randkowe. Naszym głównym celem jest utrzymywanie naszych użytkowników szczęśliwych. Zaawansowana technologia i funkcje komunikacyjne dają natychmiastowy dostęp do milionów członków na całym świecie i setek blisko Ciebie. Funkcja zaawansowanego wyszukiwania pomoże znaleźć Tobie dokładnie Twój typ osoby. Stale dodajemy nowe funkcje i będziemy wdzięczni za opinie na temat tych, które lubisz najbardziej. Chcelibyśmy, dać Tobie poczucie komfortu w naszej rosnącej społeczności randkowej, dlatego też nasz doświadczony zespół jest dostępny 24/7, aby zapewnić Tobie wsparcie, pomoc i doradztwo w zakresie korzystania z witryny. Prosimy o kontakt w każdej chwili.

Ustawa o ochronie danych

Dating Factory jest częścią Tyche Technologies AG oraz jest regulowana przez Szwajcarską Ustawę Federalną o Ochronie Danych

Ustawa ta istnieje aby chronić Twoje dane osobowe i fundamentalne prawa tych jednostek, których informacje są przetwarzane.

Przeczytaj więcej https://www.edoeb.admin.ch/org/00129/index.html?lang=en

Bezpieczeństwo strony

Twoje dane osobowe są przechowywane na bezpiecznych serwerach znajdujących się na terenie Unii Europejskiej. Te dane nie będą sprzedawane ani udostępniane osobom trzecim. Twoje informacje kontaktowe będą wykorzystywane wyłącznie w celu świadczenia usług na które wyraziłeś/aś zgodę w regulaminie kinky-personals.com.

Dane karty kredytowej/debetowej, wpisywane podczas podejmowania płatności, są przekazywane za pośrednictwem bezpiecznego połączenia do dostawcy płatności. Twoja karta jest autoryzowana tylko i wyłącznie do wpłaty wybranej przez Ciebie na stronie.

Cała komunikacja pomiędzy członkami tej strony jest prywatna, bezpieczna i nie moderowana. Wszystkich użytkowników, którzy nadużywają systemu należy reportować naszemu zespołowi, dzięki czemu ,w przypadku potwierdzenia problemu, ich profile zostaną natychmiast usunięte

Profil każdego nowego użytkownika przechodzi manualny proces weryfikacji przed pełną aktywacją profilu.

Jak weryfikowani są członkowie serwisu?

Członkowie tej strony są weryfikowani przy pomocy różnych metod:

 • Automatyczne moderowanie i restrykcje dla obszarów geograficznych wysokiego ryzyka
 • Weryfikacje adresu e-mail
 • Manualne moderowanie opisu profilu oraz treści medialnej załadowanej na stronie
 • Usuwanie członków, którzy zostali zgłoszeni przez innych użytkowników jako łamiący zasady strony i wytwarzający nielegalne treści w swoim profilu albo wiadomościach.

Niektórzy członkowie mogą być poproszeni o pokazanie dowodu osobistego w celu weryfikacji płatności kartą.

Polityka promocji

Dating Factory zastrzega sobie prawo do reklamowania na stronach nowych funkcji witryny, promocji i produktów, które naszym zdaniem mogą być interesujące. Reklamy osób trzecich są dozwolone w wyznaczonych miejscach strony internetowej oraz w e-mailach.

Właściwości Strony

Wyszukiwanie

Formularz Znajdź Randkę , znajduje się na stronie głównej witryny po prawej stronie. Możesz wyszukiwać innych użytkowiników według płci, orientacji seksualnej, wieku, pod nazwą użytkownika lub przy pomocy lokalizacji oraz połączyć się z nimi w każdym momencie.

Zaawansowane wyszukiwanie pozwala na znalezienie użytkowników poprzez ich osobiste zainteresowania, jak również bardzo konkretne kryteria. Wszystko od koloru włosów do wzrostu i wagi, dzięki czemu będziesz w stanie znaleźć dokładnie to czego szukasz. Znajdź kogoś wyjątkowego z pośród milionów dostępnych singli.

Przeglądaj

Tutaj można zobaczyć wszystko w jednym miejscu - tych, których lubisz, nie lubisz, jak również będziesz w stanie widzieć, kto przeglądał Twój profil i go polubił. Baw się z przyjaciółmi i pozostań w kontakcie z tymi najbliższymi. Strona "Przeglądaj" prezentuje wszystkie najnowsze aktualizacje: o nowych użytkownikach, ostatnie dopasowania, (korzystając z kryteriów przez Ciebie określonych), członków w trybie online, jak również profile VIP - ludzi, którzy poważnie myślą o znalezieniu kogoś .

Goście – są to członkowie, którzy zainteresowali się i przeglądali Twój pełny profil. Skontaktuj się z nimi kiedy jeszcze mają Cię świeżo w pamięci a możecie się poznać.

Znajomi & ndash; do tej listy dodaj użytkowników, których naprawdę lubisz, a będą otrzymywać powiadomienia, że masz poważne zainteresowanie nimi. Kto wie, może oni polubią Ciebie również.

Zablokowani & ndash; to przydatna funkcja, jeśli Twój profil staje się zbyt popularny i chcesz ograniczyć kontaktowanie się z Tobą dla niektórych osób.

Czat

Nasz świetny i łatwy w użyciu program czatu tworzy natychmiastowe połączenie między Tobą a innymi członkami. Możesz zobaczyć, kto jest na stronie teraz. Pisz z innymi poprzez funkcję natychmiastowego komunikatora lub rozmawiaj z nimi za pośrednictwem Twojego mikrofonu.

Stworzyliśmy unikalną opcję “chat later”, która pozwala Ci przechowywać zaproszenia czatu w Twojej historii czatu, jeśli chcesz skoncentrować się tylko na przeglądaniu strony bez ciągłego przerywania. Możesz zawsze zobaczyć w głównym górnym pasku menu, która pozwala Ci przechowywać zaproszenia czatu w Twojej historii czatu, jeśli chcesz skoncentrować się tylko na przeglądaniu strony bez ciągłego przerywania. Możesz zawsze zobaczyć w głównym górnym pasku menu Czat ile osób czeka, aby z Tobą porozmawiać.

* Uwaga: Funkcja czat będzie działać tylko na urządzeniach i przeglądarkach, które obsługują flash.

Mail

Cała komunikacja z użytkownikami jest przechowywana w bezpiecznej skrzynce, włączając z otrzymane, wysłane usunięte wiadomości.

Tutaj są wszystkie sposoby, na jakie możesz poznać nowych użytkowników.

Napisz wiadomość tekstową do kogoś, aby poznać go lepiej

Łamacz lodów to Twoja spersonalizowana wiadomość przedstawiająca Twój profil. Twój profil staje się wtedy lepiej widoczny a Twoje dopasowane typy wiedzą, że jesteś zainteresowany/a.

Podsumowanie informuje Cię o naszy wydarzeniach, np. kiedy ktoś wysyła Ci email lub zmienia ulubione

Puść oczko komuś kogoś lubisz. Dzięki temu, ta osoba dowie się, że się nią interesujesz

Kartka to subtelny sposób na pierwszy krok w kierunku nowego użytkownika

Dodano do ulubionych to wiadomość, którą otrzymasz, gdy ktoś doda Ciebie do swojej listy znajomych

Prośba o Informacje Profilowe będzie wysyłane, kiedy inni użytkownicy chcą się dowiedzieć więcej o Tobie

Prośba o media jest sposobem, aby poprosić innych użytkowników aby udostępnili swoje prywatne media (zdjęcia i film)

Dodano nowe media pozwala wiedzieć, kto z Twoich dopasowań dodał nowe zdjęcie lub film

Flirt

Dzięki tej nowej funkcji, możesz flirtować z użytkownikami, którzy się Tobie podobają i dowiedzieć się, czy to uczucie jest odwzajemnione.

Dzięki zakładce Flirt możesz wybrać, czy chcesz flirtować z tym użytkownikiem, czy też przejść do następnej osoby. Tutaj można znaleźć również najlepsze flirty tygodnia.

Moje flirty ta zakładka pozwala zobaczyć wszystkich uzytkowników, z którymi flirtujesz.

Flirtują ze mną pokazuje, tyh którzy zdecydowali się na flirt z Tobą. Warto odwzajemnić flirt!

Odwzajemnione jest najbardziej interesującą zakładką, gdzie możesz zobaczyć, którzy użytkownicy odwzajemniają Twoje uczucia. Twoim idealnym dopasowaniem może być ktoś z nich!

Twój profil

Przydatne wskazówki przy tworzeniu profilu

Czy wiesz, że wypełnione profile ze zdjęciem przyciągają 20 razy więcej uwagi niż te skąpo opisane i bez zdjęcia?

Polecamy Tobie wprowadzić w profilu Twój prawdziwy wiek i najaktualniejsze zdjęcie. To nie musi być zdjęcie zrobione przez zawodowego fotografa, jako że bardziej naturalne przyciągają lepszą reakcję. W końcu pokazjują, jak wyglądasz w rzeczywistości i to jest dokładnie tak jak Twoja przyszła połówka będzie Cię widzieć na codzień. Dodanie wideo daje dodatkowy bonus, dzięki temu możesz pokazać więcej, to kim jesteś. Profile z wideo są zazwyczaj dużo bardziej popularne.

Poświęć trochę czasu, aby stworzyć opis profilu. Namaluj prawdziwy obraz siebie. Twój profil jest Twoim cyfrowym Ja, spraw żeby był jak najlepszym odzwierciedleniem Ciebie.

Inni członkowie chcieliby wiedzieć, jakie są Twoje oczekiwania. Staraj się jednak nie opisywać tego zbyt dokładnie, dorzuć dozę tajemniczości, dzięki czemu przyciągniesz tych, którzy będą chcieli dowiedzieć się o Tobie więcej. Pomoże to uniknąć osób, które nie będą warte Twojej uwagi.

Wypełnij wszystkie dodatkowe kryteria, które uważasz za istotne. To pomoże nam celniej dobrać Twoje dopasowania, a także będą one bardzo użytecznymi informacjami dla innych użytkowików.

Właściwe prezentowanie siebie jest pierwszym krokiem do sukcesu w Kinky-Personals.com.

Czy mój profil jest cenzurowany?

Tak, każdy nowy lub zaktualizowany profil przechodzi manualny proces moderacji. Nie zmieniamy Twoich danych osobowych. Sprawdzamy tylko, czy profil nie zawiera treści niezgodnych z prawem lub obraźliwych, w zdjęciach lub w opisie profilu. Ustawa o ochronie danych nie pozwala nam pokazywać Twoich danych kontaktowych publicznie. Te informacje można przekazywać w komunikacji jeden do jednego z użytkownikami naszej strony.

Jak długo trwa zatwierdzenie mojego profilu?

Staramy się zatwierdzać profile w ciągu 2 godzin, ale w czasie dużego nakładu pracy jak i podczas weekendów może to potrwać do 24 godzin. Prosimy o cierpliwość, nasz system moderowania istnieje po to aby zapewnić bezpieczne i przyjemne doświadczenia na Kinky-Personals.com

Kiedy będę widoczny w rezultatach wyszukiwania?

Twój profil będzie wyświetlany w wynikach wyszukiwania zaraz po jego zatwierdzeniu. Otrzymasz powiadomienie e-mail od naszego zespołu z informacją, kiedy dokładnie to nastąpi.

Jak dokonać zmian w profilu?

Dokonywanie zmian w profilu jest szybkie i łatwe. Przejdź do zakładki Profil w głównym menu aby zobaczyć swój profil dokładnie tak, jak widzą go inni członkowie na stronie. Kliknij na zakładkę Edycja w pobliżu informacji, którą chcesz zmienić. Wprowadź zmiany i zapisz. Należy pamiętać, że każde nowe zdjęcia i aktualizacja opisu profilu przechodzą przez proces moderacji, zatwierdzenie zmian może potrwać kilka godzin. Możesz wybrać czy chcesz by Twoje zdjęcie było dostępne dla wszystkich lub prywatne i możliwe do oglądanie tylko przez wybrane osoby za Twoją zgodą lub ograniczone tylko do członków z Twojej listy znajomych.

Przesyłanie zdjęć jest teraz jeszcze łatwiejsze! Teraz możesz przesłać zdjęcie lub film prosto z kamery internetowej jednym kliknięciem. Kliknij tutaj .

Jak mogę załadować moje wideo?

Idź do Twojej galerii, wybierz plik ze swojego PC, napisz opis dla swojego wideo i wybierz jedną z opcji prywatności.

 • Publiczne - pokaże Twój film wszystkim,
 • Prywatne - ograniczenie pozwalające na pokazywanie wideo na życzenie, tylko za Twoją zgodą,
 • Przyjaciele - otwiera plik wideo wszystkim użytkownikom na liście Twoich znajomych.

Prosimy mieć na uwadze, że każde nowe wideo przechodzi przez proces moderacji, więc zatwierdzenie może trwać do kilku godzin. Dostaniesz notyfikację e-mail, kiedy zmiany staną się aktywne na stronie.

Jako że nie pozwalamy na publikowanie treści-xxx na stronie, wszystkie wideo-xxx stają się prywatne, a po moderacji mogą być przeglądane przez innych użytkowników jeśli zostanę one przez Ciebie im udostępnione.

Można również przesyłać pliki wideo bezpośrednio z kamery internetowej; wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie w Twojej galerii .

Jak mogę przesłać moje zdjęcie?

Przejdź do Galerii , wybierz plik z Twojego komputera, opisz zdjęcie i wybierz jedną z opcji prywatności.

 • Publiczne - pokaże Twoje zdjęcie wszystkim,
 • Prywatne - limit, pokazuje Twoje zdjęcie tylko na wniosek użytkownika i za Twoją zgodą,
 • Przyjaciele - udostępni Twoje zdjęcie dla wszystkich członków na Twojej liście znajomych.

Prosimy mieć na uwadze, że każde nowe zdjęcia profilów przechodzą przez proces moderacji, więc ich zatwierdzenie może trwać do kilku godzin. Dostaniesz notyfikację e-mail, kiedy zmiany staną się aktywne na stronie.

Jako że nie pozwalamy na publikowanie treści-xxx na stronie, wszystkie Twoje zdjęcia-xxx staną się prywatne, a po moderacji będą mogły być przeglądane przez innych użytkowników, jeśli je dla nich udostępnisz.

Możesz również przesyłać zdjęcia bezpośrednio z Twojej kamery internetowej; postępuj zgodnie z instrukcjami pojawiającymi się na stronie Twojej galerii .

Czy mogę ograniczyć dostęp do moich zdjęć i wideo?

Tak, musisz wybrać jedną z opcji prywatności podczas przesyłania pliku.

Publiczne - pokaże Twoje zdjęcia i filmy wszystkim użytkownikom,

Prywatne - limit, pokazywanie zdjęć i filmów tylko na wniosek innych użytkowników i za Twoją zgodą,

Przyjaciele - pokaże Twoje zdjęcia i filmy wszystkim użytkownikom na Twojej liście znajomych.

Jak mogę uzyskać profil typu VIP?

Profil VIP jest to opcja dostępna jedynie dla członków Premium. Najpierw musisz zapisać się do członkostwa Premium aby móc komunikować się z tak wieloma użytkownikami jak tylko chcesz, a następnie dać się zauważyć. Możesz kupić obie opcje razem w tańszym pakiecie. Posiadanie profilu VIP pozwoli na reklamowanie Twojego profilu na głownych stronach innych użytkowników i wyróżniać się w ogólnych wynikach wyszukiwania. Również wiadomości e-mail zostaną wyróżnione w skrzynkach pocztowych innych członków. Twój profil będzie wyświetlany w specjalnej galerii i będzie na liście priorytetowej programu czat Kinky-Personals.com.

Zmień swój profil na VIP teraz >>

Jak mogę przerwać notyfikacje mailowe do zewnętrznych skrzynek?

Otrzymywanie notyfikacji e-mail z naszej strony do Twoich zewnętrznych skrzynek jest jedną z kluczowych opcji aby być na bieżąco na temat nowych drugich polówek, osobach, które są tobą zainteresowane, ofertach specjalnych i użytecznych wskazówkach randkowych. Szczególnie polecamy, aby aktywować tą opcję i upewnić się, że masz swoje filtry spamu dostosowane tak, aby zezwalały na maile od systemu Kinky-Personals.com. Jeśli z jakichkolwiek przyczyn mimo wszystko chcesz zastopować notyfikacje e-mail, możesz łatwo zrobić to używając bezpośredniego linku umieszczonego na dole każdego naszego maila albo idąc do strony Profil >> Szczegóły konta.

Tutaj można wprowadzać zmiany do różnych rodzajów maili - powiadomień o najnowszych dopasowaniach oraz innych powiadomień ze strony, jak również aktualności&oferty. Wybierz odpowiednią opcję dla Ciebie i zapisz zmiany w ustawieniach profilu.

Jak mogę zmienić mój adres mailowy?

Możesz zmienić swój adres e-mail w dowolnym momencie przechodząc do Moje konto & gt; & gt; Ustawienia . Wyślemy Ci nowe hasło, aby potwierdzić Twój adres email. Przejdź do swojej zewnętrznej skrzynki mailowej i zaloguj się na stronie przy użyciu nowych danych logowania, aby aktywować zmiany.

Jak działa opcja "Wyślij profil do znajomych" ?

Jeśli masz znajomych w naszym świecie randkowym i zobaczysz profil, który może przypaśc im do gustu, możesz wysłać do nich bezpośredni link do profilu po prostu klikając na "Wyślij profil do znajomych". Możesz na własną rękę przekonać się jak to jest łączyć ludzi.

Jak mogę zmienić moje hasło?

Aby zmienić swoje hasło idź do Profil >> Szczegóły konta. Dokonaj zmian i kliknij “Aktualizuj” aby uaktywnić Twoje nowe hasło.

Jak mogę usunąć mój profil?

Jeśli zdecydujesz się opuścić Kinky-Personals.com ponieważ już znalazłeś kogoś albo po prostu chcesz sobie zrobić przerwę, możesz wykasować swój profil idąc do Profil >> Szczegóły konta i klikając przycisk Usuń konto. Będziemy wdzięczni za informacje o powodach twojego odejścia, gdyż pomoże nam to ulepszyć nasz serwis. Uwaga: Twój profil nie może zostać usuniety zanim wszystkie subskrypcje nie zostaną zawieszone.

Wskazówki bezpieczeństwa

Strona randkowa to ekscytujące miejsce i może być jeszcze lepszym doświadczeniem jeśli będziesz mieć na uwadze kilka prostych zasad podczas komunikowania się z innymi członkami. To zapewni Tobie najlepsze doznania jak i bezpieczeństwo.

 • Spróbuj dowiedzieć się jak najwięcej ogólnych informacji o osobie, z którą zamierzasz się spotkać, zanim będziecie na pierwszej randce.
 • Zdobądź adres domowy i numer telefonu oraz postaraj się je zweryfikować.
 • Powiedz jednemu z Twoich przyjaciół gdzie i kiedy idziesz na randkę.
 • Spróbuj zorganizować swoją pierwszą randkę w miejscu publicznym i znanym dla was obojga.
 • Zachowaj ostrożność, jeśli zapyta Cię o zbyt wiele informacji na temat dochodów lub finansów.
 • Nigdy nie wysyłaj pieniędzy nikomu przed spotkaniem.
 • Skontaktuj się z nami i zgłoś użytkownika, jeśli czujesz, że jego lub jej zachowanie na strona wygląda podejrzanie.

Subskrypcja członkostwa

Jaka jest różnica między darmowym członkiem a użytkownikiem Premium?

Kinky-Personals.com posiada dwa rodzaje członkostwa & ndash; Darmowe Próbne oraz członkostwo Premium. Użytkownicy Premium mogą również subskrybować dodatek VIP.

Członkowie Próbni mogą:

 • Stworzyć i aktualizować własny profil
 • Dodawać i usuwać zdjęcia i wideo z profilu
 • Przeglądać stronę
 • Oglądać standardowe zdjęcia innych członków
 • Wysyłać i odpowiadać na zaproszenia do czatu
 • Wysyłać i otrzymywać “oczka”
 • Dodawać członków do Znajomych i Zablokowanych
 • Aktualizować ustawienia profilu
 • Otrzymywać informacje o najnowszych drugich połówkach do zewnętrznej skrzynki odbiorczej

Premium członek może:

 • Korzystać ze wszystkich opcji, które ma członek próbny
 • Wysyłać i odpowiadać na nielimitowaną liczbę wiadomości e-mail i “oczek”
 • Oglądać galerie innych członków
 • Korzystać z czatu tekstowego, głosowego i wideo bez żadnych restrykcji
 • zmienić swój profil na VIP

Członkowie VIP mogą korzystać ze wszystkiego co przysługuje Premium członkom, a ponadto:

 • korzystaj z tego ekskluzywnego statusu i wyróżniaj się z tłumu, niech Twój profil będzie
 • wyszczególniany dla wszystkich innych członków w wynikach wyszukiwania i w galerii
 • umieszczony na stronach głownych innych użytkowników
 • podświetlony w skrzynkach pocztowych innych członków
 • miej możliwość komunikowania się zarówno z Premium jak i Próbnymi członkami
 • miej pierwszeństwo wyświetlania na stronie
 • miej możliwość priorytetowego wyświetlania profilu w galeriach profili VIP

Jak mogę uzyskać bezpłatnie członkostwo Premium lub VIP?

Staramy się dać każdemu szansę poznania pełnego funkcjonowania naszej strony. Możesz uzyskać Bezpłatne lub Promocyjne członkostwo Premium lub VIP jeśli obserwujesz nasze nowości i oferty specjalne wysyłane do Twojej skrzynki lub ogłaszane na stronie.

Jakie są korzyści z posiadania profile typu VIP?

Członkowie VIP mogą korzystać ze wszystkiego co przysługuje Premium członkom, a ponadto:

 • korzystaj z tego ekskluzywnego statusu i wyróżniaj się z tłumu, niech Twój profil będzie
 • wyszczególniany dla wszystkich innych członków w wynikach wyszukiwania i w galerii
 • umieszczony na stronach głownych innych użytkowników
 • podświetlony w skrzynkach pocztowych innych członków
 • miej możliwość komunikowania się zarówno z Premium jak i Próbnymi członkami
 • miej pierwszeństwo wyświetlania na stronie
 • miej możliwość priorytetowego wyświetlania profilu w galeriach profili VIP

Jak długo trwa aktywowanie członkostwa?

Przeciętnie Twoje członkostwo staje się aktywne od razu po zapłaceniu. W niektórych przypadkach opłata może być przekazana do naszego zespołu zarządzania ryzykiem do manualnej aktywacji. W tym przypadku przetworzenie informacji może to zająć do 24 godzin i może wymagać Twojej sygnatury aby potwierdzić płatność.

Niektóre metody płatności wymagają dłuższego czasu aktywacji, np. Transfery bankowe, płatności gotówką. Proszę skontaktować się z Zespołem Obsługi jeśli potrzebujesz więcej szczegółów o specyficznej metodzie płatności.

Jak wstrzymać płatność cykliczną?

Wstrzymanie opłaconej subskrypcji nałoży ograniczenia na Twój profil i może spowodować, że stracisz możliwość dowiedzenia się o kimś szczególnym. Jeśli mimo to chcesz zatrzymać opłatę idź do Profil >> Szczegóły konta >> Wstrzymaj płatność, i wybierz subskrypcję, którą chcesz wstrzymać. Następnie postępuj według procedury na stronie.

Mój login/hasło nie działa

Jeśli otrzymałeś na ekranie wiadomość z systemu mówiącą, że Twoja nazwa użytkownika lub hasło jest błędne, prosimy o upewnienie się czy:

 • używasz dużych liter we właściwych miejscach, gdyż hasło rozpoznaje małe i duże litery
 • nie masz spacji na początku lub końcu Twojego adresu e-mail lub hasła
 • potwierdziłeś Twój adres mailowy przy użyciu linku aktywacyjnego, który został wysłany do Twojej skrzynki mailowej
 • nie otrzymałeś notyfikacji mailowej od Twojej obsługi klienta dotyczącej ustania członkostwa.

Jeśli trudności istnieją nadal, prosimy o kontakt z naszym zespołem Obsługi Klienta zawierający Twój adres mailowy i URL strony.

Jak można skontaktować się z zespołem Obsługi Klienta?

Nasz zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku od 9 do 17. Staramy się odpowiedzieć na wszystkie maile tak szybko jak to tylko możliwe. Możesz skontaktowac się z działem obsługi klienta poprzez formularz kontaktowy u dołu każdej strony.

Co zrobić, jeśli mam problem techniczny ze stroną?

Jeśli masz problem techniczny podczas użytkowania strony, prosimy sprawdzić przede wszystkim czy Twój PC nie ma jakichkolwiek defektów technicznych albo czy Twoje oprogramowanie nie wymaga aktualizacji. Jeśli nadal masz problem z dostępem na niektóre strony serwisu, prosimy o przesłanie zdjęcia ekranu (Prt Sc) do naszego zespołu Obsługą klienta razem z opisem przeglądarki, której używasz. Nasi eksperci techniczni skontaktują się z Tobą niebawem i zaproponują, jak rozwiązać ten problem.

Dlaczego moje konto zostało usunięte?

Kliknij tutaj aby skontaktować się z naszym zespołem obsługi.